czwartek, 4 kwietnia 2013

Krótko.


Witam. ♥ Dziś mało napisze, ponieważ nie mam czasu, bo mam dużo do nauki na jutro. W szkole strasznie, strasznie nauki. Został prawie miesiąc, a nawet mniej do egzaminu. Boję się. Z dnia na dzień coraz bardziej się boję, że źle napisze i będę miała mało punktów i do mojej szkoły mnie nie przyjmą. Strasznie bym chciała iść do technikum ekonomicznego na profil handlowy czy jakoś tak.  Na jutro muszę zrobić na historię prezentacje. Masakra. Dużo roboty. Pogoda za oknem jest okropna aż z domu nie chce się wychodzić. Najchętniej w taką pogodę siedziałabym w domu pod ciepłą kołdrą i oglądała telewizje i piła ciepłą herbatkę z cytryną. Niestety muszę chodzić do szkoły i nie może tak być, a szkoda. Chciałabym mieć małego psa, ale niestety moja mama się nie chce zgodzić. Strasznie bym chciała, bo mogłabym z nim chodzić  na spacery. Ale bym tego chciała. Może się zgodzi kiedyś, no tak kiedyś. Whym. A u Was jak tam? Jak w szkole? Dobra lecę robić to zadanie.


A i jeszcze piosenka, która wyszła prawie tydzień temu na świat i na yt.


                                  


Pozdrawiam Mała. ♥

1 komentarz:

  1. Hehe pamiętam siebie rok temu :D Też strasznie bałam się, że się nie dostanę do wymarzonej szkoły, jednak się udało :D Nie masz czego się bać, te testy są naprawdę bardzo łatwe, nauczyciele tylko tak Was straszą nimi... A Ty na pewno dostaniesz się do tej szkoły.
    Ja mam wręcz przeciwnie- mimo, że ta pogoda jest straszna, nie chce mi się siedzieć ciągle w domu. Ja już czuję tę wiosnę. Jeszcze tydzień i czuję, że zagości u nas na stałe. ;D

    Piosenka świetna- Uwielbiam ją ♥

    Pozdrawiam Sia.

    OdpowiedzUsuń