czwartek, 7 marca 2013

Popsuta pogoda.

Witam. Dziś na polu brzydka pogoda, a wczoraj było tak pięknie. Mój nastrój opisuję trochę dzisiejsza pogoda, ponieważ troszkę się pokłóciłam z chłopakiem rano, ale teraz jest już dobrze. W szkole znowu dużo nauki i nauki. Strasznie tęsknię za moim chłopakiem. Chciałabym się z nim spotkać, ale nie mam czasu, bo jest dużo nauki. Jutro dzień kobiet i podejrzewam, że nic nie dostane, choć nie zależy mi na tym za bardzo. Chciałabym za to zobaczyć mojego chłopaka i to był by najpiękniejszy prezent, który chciałabym dostać. Jutro piątek i weekend. Hurra. Mam już dość szkoły. Strasznie dużo mam nauki i testów. Dzisiaj miałam sprawdzian z języka angielskiego i był nawet łatwy, ale nie napisałam Go dobrze, ponieważ nie nauczyłam się na niego. Nie mogę się ostatnio skupić na nauce, bo myślę o moim chłopaku cały czas. Kocham Go bardzo. ♥  Jutro się dowiem czy Go zobaczę. Chcielibyście, żebym napisała jak Go poznałam w kolejnym poście? Jak coś to pisać w komentarzu. Miałam w planach w tym tygodniu zrobić jakieś fajne zdjęcia z kuzynką, ale pogoda się popsuła i nie wiadomo czy się poprawi. Moje plany się popsuły i jej mi smutno z tego powodu. Whym. Napiłabym się kakao, ale się niestety skończyło. Nie jest dobrze. Mówiłam, że jestem straszną bałaganiarą? W moim pokoju znowu bałagan, ale to norma. W życiu też mam spory bałagan i nie chce tego jakoś zmieniać, ponieważ nie będę już wtedy Sb. Mam również bałagan na komputerze i brak czasu, żeby zrobić porządek. Strasznie mało czasu mam oraz dużo na głowie. Lubicie modę? Ja kocham i czasami jak mam czas to robię różne stylizacje na allani.pl i wychodzi mi to nawet nawet. Strona cudowna i zapraszam na nią jeśli lubicie modę. Muszę kończyć. Przepraszam, że tak mało.

Pozdrawiam Mała.

2 komentarze:

 1. U mnie też dużo nauki, i też jakoś specjalnie nie mogę się na niej skupić. Złapałam takiego lenia do nauki ostatnio, że nie chce mi się uczyć, mimo że mam dużo spr...
  Pogoda się popsuła, ale ja wierzę, że w następnym tyg będzie ładniej, choć podobno ma być -15 *...Ma powrócić śnieg... Ale coś nie chce mi się w to wierzyć.

  To poznanie możesz opisać :D

  I koniecznie dodaj kiedyś zdjęcia jakieś na bloga :D Bo coś "puściutko" na razie tu na Twoim blogu :)

  Sia ;-)

  OdpowiedzUsuń
 2. No pogoda jest okropna ;/
  zapraszam do mnie ;)

  OdpowiedzUsuń